Pracovník ostrahy
AVES PLUS, spol. s r.o.
Liberec
před 1 dnem
source : Hitprace

Informace o pracovním místěHledáme kolegy pro práci v obchodním domě na pozici strážný v obleku, kamerový dohled a detektiv.

Náplň práce : - aktivní detektivní činnost - ochrana a kontrola majetku klienta- kontrolní činnost - eliminace podezřelých osob- pochůzková činnost- aktivní zásahy ve vyčleněných prostorách Požadujeme- reprezentativní vzhled- předchozí praxe u bezpečnostní agentury výhodou- důslednost a pozornost- čistý rejstřík trestů- samostatnost, spolehlivost, logické myšlení- dobrý zdravotní stav- časovou flexibilitu, spolehlivost, samostatnost Nabízíme- mzda 65 až 90Kč / hod.

  • výkonnostní odměny- práce na DPP / HPP- stravenka v hodnotě 70,- Kč na směnu- profesionální zaškolení- firemní oděv zdarma- nástup možný ihned / dohodou
  • Požádat
    Můj e-mail
    Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
    Pokračovat
    Žádost