Dělnický pracovník – Velké Bílovice až 200 Kč/hod
ABZAKOVO spol. s r.o.
Velké Bílovice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Do prosperující firmy hledáme manuálně zručné dělníky na údržbu zahrad, parků, venkovních terénů a dalších zajímavých projektů.

Je to parta, která se stará o design venkovních prostorů pro naše klienty.

Náplň práce :

  • Práce se zahradním nářadím.
  • Komunikace s parťáky.
  • Požadujeme :

  • Manuální zručnost.
  • Trocha fyzické zdatnosti.
  • Čistý TR.
  • Ochotu chodit pravidelné směny od pondělí do pátku 6 / 7 : 00 15 / 16 : 00 dle počasí
  • Nástup nejlépe ihned.
  • Přátelské a reprezentativní vystupování před našimi zákazníky
  • Nabízíme :

  • Dlouhodobou / pravidelnou spolupráci
  • Hezkou mzdu 150Kč / hod základní mzda + příplatek 50, Kč / hod příplatek mají všichni, kteří chodí do práce, jak mají.
  • Jednosměnný provoz.
  • Přátelské jednání.
  • Zaškolení na různé terény.
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.