Učitel/ka MŠ
Mateřská škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
Chrudim, Hrochův Týnec
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Hrochův Týnec - Sídliště 337 POŽADAVKY : 29,5 hod přímé výchovné péče- odborná kvalifikace a předpoklady pro práci učitelky MŠ v souladu s 3 a 6 zákona č.

563 / 2004 Sb., o pedagogických pracovnících ve znění pozdějších předpisů; výhodou vystudovaný obor speciální pedagogiky předškolního věku -

dovednost hry na hudební nástroj (klavír, klávesové nástroje, kytara)- svědomitost, spolehlivost, flexibilita, kreativita, příjemné vystupování, kladný vztah k dětemNáležitosti přihlášky 1.

 • kolo výběrového řízení : - strukturovaný životopis; průběh dosavadních zaměstnání; doklad o dosaženém vzdělání; motivační dopis;
 • souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů-

  přihlášky se všemi požadovanými údaji zaslat nejpozději do 27.6.2019 na email : ms.htynec seznam.cz nebo na adresu MŠ Hrochův Týnec, Sídliště 337, 53862 Hrochův Týnec2.

  kolo výběrového řízení proběhne po oslovení vybraných uchazečů v MŠ ve dnech 2. a 3.7.2019ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : Závodní stravováníPrvní kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost