Manažer projektu průzkumu v oblasti výživy a potravinových doplňku pro sportovce
Prevalent Services s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : Na příkopě č.p. 392 / 9, Staré Město, 110 00 Praha 1KONTAKT PRVOTNĚ TELEFONICKY : Lidia Nevmerzycka, tel. : +420775246545Požadujeme zkušenosti v oblasti profesionálního individuálního sportu min.

5 let vč. trenérské činnosti, preferované jsou zkušenosti v oblasti dámské sportovní a moderní gymnastiky, sportovní aerobiku a obdobných sportovních aktivit.

Dále požadujeme zkušenosti se zakládáním a řízením startup projektů v oblasti sportu, znalosti a zkušenosti s podnikáním v profesionálním sportu, zkušenosti se sportovním managementem a organizováním sportovních akcí.

Nutná je znalost angličtiny a ruštiny na úrovni rodilého mluvčího. Znalost španělštiny, francouzštiny a hebrejštiny je výhodou.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost