AUTOLAKÝRNÍK / AUTOLAKÝRNICE PRO VOZY VOLKSWAGEN A ŠKODA
OLFIN Car s.r.o.
Hradec Králové, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

CZ-ISCO : 72311 Mechanici a opraváři osobních automobilůAUTOLAKÝRNÍK / AUTOLAKÝRNICE PRO VOZY VOLKSWAGEN A ŠKODA- Místo výkonu práce : Na Rybárně č.

p. 1670Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2- PP na dobu neurčitou, nástup 1.11.2020- Požadujeme : SOU v oboru autolakýrník / automechanik, praxi na obdobné pozici výhodou, schopnost práce v týmu, pečlivost a loajalitu- Nabízíme : práci v moderním prostředí, práci s nejmodernější automobilovou technikou, zázemí silné prosperující společnosti, velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměn, pracovní oblečení, odborná školení přímo od výrobce vozů, zvýhodněný telefonní tarif- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem : kariera olfincar.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost