Junior trainee program pro finanční plánování
Generali Pojišťovna a.s.
Chomutov, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email : pavel.podany generali.comnebo volat na tel.č. : 724 619 528 v dopě PO - PA od 9,00 - 17,00 hod.

a domluvit pohovorMísto výkonu práce - Ruská č.p. 79 / 14, Chomutov 1Náplň práce - komunikace se svěřeným portfoliem klientů, řešení škodních událostí, sebevzdělávání formou školení nebo one to one sdílení zkušeností s manažery, úzká spolupráce s kolegy v dané oblastiPožadujeme - komunikativní tzn.

nebát se mluvit s lidmi ani se nebát jim zavolat, orientovaní na výsledek (a umět nám vysvětlit, co se pod tím skrývá), samostatní a zodpovědní - budete pracovat s penězi druhýchNabízíme - nadprůměrné finanční ohodnocení, zajímavé benefity - firemní akce, zájezdy, příspěvky na produkty, podpora lidí co začali od nuly a nejsou teoretici,

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost