ÚČETNÍ
HB KRAKO s.r.o.
Hrušky, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro HB KRAKO s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
 • jazykové požadavky : angličtina pasivně
 • lokalita : Na aleji 570, Hrušky, 69156
 • Přidáno : 14.9.2019
 • Odborní účetní všeobecní :

  13.9.2019 - KONTAKT : Svatková Tereza, tel. : 735 757 663 (volat Po a Čt 7-15.30 hod.), e-mail : nabor munters.com. Provádění účetní evidence a vedení účetních knih, vyhotovení, kontrola a evidence účetních a daňových dokladů, sestavení a zpracování účetních závěrek, zpracování daňových přiznání, vedení mzdové agendy, sestavování účetních výkazů, komunikace s úřady a jinými institucemi, spolupráce s ostatními kolegy u nás i v zahraničí, zadávání plateb, dohled nad cash flow, apod.

  SŠ s maturitou, alespoň 5 let zkušeností v oblasti účetnictví, zkušenost s evidencí a vedením účetních knih, účetních a daňových dokladů, účetních závěrek, zpracování mezd, daňová přiznání, znalost Intrastat, základní znalost AJ, pečlivost, samostatnost. Pružná pracovní doba.

  Místo výkonu práce : Hrušky

  Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  Hrubá mzda : 28 000 40 000 Kč / měsíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost