Vedoucí projektu
TESCO SW a.s.
Olomouc
před 4 dny
source : Hitprace

Pracoviště : tř. Kosmonautů č.p. 1288 / 1, Olomouc.Možná jste právě vy absolventem, který uvažuje o možnostech uplatnění.

Nebo zvažujete změnu zaměstnání a porovnáváte si vhodné pozice. Máte-li silné organizační schopnosti a dovedete používat selský rozum, pak pro vás může být projektový management tou správnou volbou.

Společnost TESCO SW a.s., jedna z nejvýznamnějších firem působících v oblasti informačních technologií v České republice, vyvíjí a dodává širokou paletu softwarových řešení pro nejrůznější oblasti.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Vedoucí projektu, který se zabývá komplexním řízením daného projektu.Náplní práce bude : - převzetí zodpovědnosti za celý projekt (zakázku),- řídit pracovní procesy v týmu, - zadávat úkoly, plánovat, sledovat a vyhodnocovat činnost týmu.

Požadujeme : - VŠ vzdělání technického, matematického, ekonomického nebo obdobného zaměření,- všeobecné znalosti a přehled v oboru IT,- orientaci na výsledek a schopnost přizpůsobit se očekávání zákazníka,- pozitivní a proaktivní přístup, pečlivost a zodpovědnost,- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti.

 • Výhodou bude praxe ve vedení týmů nebo projektů..Kontakt je možný POUZE emailem.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost