Světelný technik/čka
JANČA & EMAS group s.r.o.
Ostrava, CZ
před 26 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Nákladní 2086 / 2, Ostrava, 702 00 Kontakt e-mailem, do předmětu prosíme uveďte : světelný technik POŽADUJEME : -

hledáme nového kolegu se zaměřením na elektro nebo praxí na obdobné pozici -potřebný je pro nás cit pro detail a design, a dovednost na PC (MS Office nutností, SAP velkou výhodou, ne však podmínkou) -

vzhledem k charakteru práce se těšíme na někoho spolehlivého, samostatného s dobrými komunikačními a obchodními dovednostmi -

výhodou je znalost a orientace v projektování interiérového, exteriérového nebo průmyslového osvětlení -oceníme chuť se něco naučit a také učit nás -

nutností je řidičský průkaz sk.

B NÁPLŇ PRÁCE : -poradenství v oblasti interiérového a exteriérového osvětlení a samostatná tvorba nabídek -budete komunikovat se zákazníkem i dodavateli -

návrhy osvětlení šité na míru klientovi a prezentace navrhovaného řešení -úzká spolupráce s obchodním oddělením a světelným studiem -

na denním pořádku budete pracovat v systému SAP CO NABÍZÍME : -na začátku spolupráce Vám vše potřebné vysvětlí a ukáží zkušení kolegové -

smlouva na HPP při nástupu -práci v perspektivní a stabilní společnosti s působnosti po celé ČR -čím šikovnější budete, tím vyšší budou prémie -

kolegové se smyslem pro humor a chutí do práce -pravidelné školení -teambuildingové akce, jelikož si uvědomujeme důležitost správně fungujícího kolektivu -

stravenky, zvýhodněný mobilní tarif, možnost nákupu zboží za zaměstnanecké ceny, bezúročné půjčky