*ZÁMEČNÍCI
Windmöller & Hölscher Machinery k.s.
Kralice na Hané, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

CZ-ISCO 82121. Strukturovaný životopis zašlete prosím na email : použijte odpovědní formulář nebo na adresu Windmöller & Hölscher Machinery k.

s., Bc. Petra Šťastná, Háj 357, 798 12 Kralice na Hané. Co očekáváme od úspěšného kandidáta? SOU - nejlépe obor strojní mechanik (zámečník).

Orientaci ve výkresové dokumentaci. Manuální zručnost, pečlivost a časovou flexibilitu. Praxe v montáži strojů výhodou. Jaké budou Vaše odpovědnosti?

Montáž strojů podle výkresové dokumentace. Práce v jednosměnném provozu (do budoucna možný dvousměnný provoz).Co nabízíme?

Dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Pracovní doba Po-Pá 6 : 00-14 : 30hod. Každoroční valorizaci mzdy a roční odměny.

Dovolenou až 25 dnů dle délky trvání pracovního poměru. Školení v zahraničí i v ČR, hrazené jazykové kurzy. Dotované stravování na pracovišti.

Příspěvek na penzijní připojištění. Moderní a čisté pracovní prostředí, příjemný kolektiv.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost