ASISTENT/KA VEDENÍ
Centrum dopravního výzkumu, v.v.i.
Brno, Brno-město, Czech Republic
před 5 dny
source : Personálka.cz

Centru dopravního výzkumu pracujeme na výzkumných projektech v oblasti dopravy. Podle organizační struktury zajišťují tento výzkum tři výzkumné divize, z nichž každá má svého divizního ředitele.

Pro všechny tři ředitele hledáme společného asistenta nebo asistentku, která jim bude pomáhat s jejich každodenní agendou a administrativou.

Pokud jste usměvavý člověk, máte smysl pro humor stejně jako naši ředitelé a organizační schopnosti Vám nejsou cizí, tak čtěte dále.

Co Vás čeká za práci :

  • Správa kalendářů a organizace schůzek,
  • denní písemná i ústní komunikace se zaměstnanci i klienty naší instituce,
  • zpracovávání zadaných úkolů prostřednictvím nástrojů MS Office,
  • zápis veškerých pracovních aktivit do interního systému,
  • příprava cestovních příkazů apod.
  • Znalosti a schopnosti se kterými máte u nás dveře otevřené :

  • Především reprezentativní a milé vystupování,
  • SŠ nebo VŠ vzdělání,
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti,
  • být zodpovědný / á a mít pečlivý / á přístup,
  • bezchybně ovládat český jazyk a umět opravit chyby i po ostatních,
  • uživatelská znalost PC,
  • a hlavně umět dotahovat věci do konce.
  • Co nás potěší, když budete mít navíc :

  • Ovládat angličtinu aspoň na úrovni B1,
  • vlastnit řidičský průkaz sk. B a aktivně řídit.
  • Co neumíte to Vás naučíme a ještě k tomu nabízíme :

  • široké možnosti v dalším odborném vzdělávání (kurzy, semináře),
  • pružnou pracovní dobu (10 : 00 - 14 : 00 pevná část),
  • přes rok si můžete vzít 5 týdnů dovolené,
  • stravenkový paušál, můžete obědvat v naší jídelně,
  • plně hrazenou Multisport kartu a příspěvky na kulturní a sportovní akce,
  • zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké,
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
  • a občas se dá pracovat i z domu.
  • Ke svému životopisu nám přidejte také motivační dopis, abychom se dozvěděli, proč se chcete této práci věnovat

    Budeme se na Vás těšit!

    Požadavky

  • Minimální vzdělání : Bakalářské
  • Jiná způsobilost
  • Benefity

  • Závodní stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Multisport karta
  • Stravenkový paušál
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.