Manikér/ka-pedikér/ka
Truong Giang Nguyen
Karlovy Vary, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Kontakt : Truong Giang Nguyen, tel. : 723 724 797, e-mail : nguyenthuhuong040780 gmail.com (PO 9,00 - 10,00 hod)Náplň práce : - upravování délky a tvarů nehtů,- provádění masáže rukou a chodidel a ošetřování zatvrdlé / zrohovatělé kůže,- depilace, peeling a další péče o zákazníka,- modelování, prodlužování nehtů, jejich umělé zpevňování, francouzká manikúra a japonská úprava,- a další příbuzná práce dle pokynů vedoucího.

Požadavky na zaměstnance : - znalost vietnamštiny výhodou - někteří zákazníci, vedení mluví česky a vietnamsky- komunikatovnost a samostatnost- spolehlivost a schopnost rychle se učit novým věcem- fyzická zdatnost- bezúhonnostVýběrové řízení průběžně až do obsazení pozice : 1.

kolo svůj životopis v českém nebo vietnamském jazyce zašlete e-mailem na nguyenthuhuong040780 gmail.com2. kolo s vybranými uchazeči na základě krátkého telefonického pohovoru3.

kolo s vybranými uchazeči na základně osobní schůzky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost