Obráběč kovů - Olomouc
WEBA Olomouc, s.r.o.
Bystrovany, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Rozumíte si s obráběcími stroji? Nechcete pouze mačkat zelené tlačítko, ale naopak se dále rozvíjet? Spolupracujte s námi - top technologickou společností v oblasti návrhu a realizace velkých lisovacích a střižných nástrojů pro automobilový průmysl.

Na Vaši pozici budete mít na starost : Obsluhu obráběcích center (3, 5 os) ve třísměnném režimuČástečné korekce v systému Heidenhain, příp.

MazatrolDílčí seřizování stroje, údržba atd.Zodpovědnost za plnění výrobních plánů (nejedná se o normovanou práci) a kvalitu výrobkůVáš profilSŠ strojírenského zaměření nebo adekvátní praxePraxe na obdobné pozici výhodou, pozice otevřena pro juniory (3 osy) i zkušené kandidáty (5 os)Orientace v bezvýkresové dokumentaci výhodou, doučímeCo od Vás očekáváme : SamostatnostPečlivost - přesnostOchotu učit seZaměstnanecké výhody : - Perspektivní zaměstnání v jedné z předních světových firem v oblasti výroby velkých lisovacích a střižných nástrojů pro automobilový průmysl- Moderní prostřední- Kompletní servis firemního oblečení- Pozitivní kolektiv, férového šéfa a zaměstnání, které Vás odborně posuneKontakt POUZE telefonicky nebo emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost