Java vývojář/vývojářka
Vendavo
Hradec Králové, CZ
před 3 dny
source : Welcome to the Jungle

Hledáme zkušeného java vývojáře / vývojářku do našeho týmu v České republice, který bude pracovat na jednom z našich klíčových produktů.

Tým je rozdělen na několik míst v ČR, takže se k nám můžeš připojit v našich kancelářích v Praze, Hradci Králové nebo Ostravě, ale je možno i pracovat z domova.

Co bude tvým úkolem?* Přinést do týmu nové nápady.* Pomoci vybrat nejlepší nástroje k efektivní práci.* Spolupráce s ostatními členy týmu, s produktovými manažery a dalšími kolegy.

čem tě posuneme dál?* Budeš denně komunikovat v angličtině.* Budeš používat tyto technologie : Java, Spring Framework, Javascript, Gradle, Git, Bitbucket, Docker.

Co tě u nás čeká?* Zajímavá práce v přátelském kolektivu, jehož členové jsou vždy ochotni si navzájem pomoci.* Příležitost k profesnímu růstu v oblasti pricingu.

 • Využití moderních nástrojů, unikátních technologií a spolupráce s nejlepšími profesionály ve svém oboru.* Flexibilní pracovní doba bez mikromanagementu.
 • Osobní svobodu se zaměřením na individuální zodpovědnost.* Firemní akce organizované společností, tech talks a soutěže.
 • Pravidelné kurzy angličtiny.* 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna ročně na libovolné charitativní účely.* 1 den firemní volna navíc každé čtvrtletí (Recharge Day).
 • Příspěvek 2 000 Kč měsíčně v rámci programu Benefit Plus (po zkušební době), příspěvek na stravování.* Možnost zřízení MultiSport karty.
 • Moderní a útulné kanceláře v Praze, Ostravě a Hradci Králové.* Výběr ze špičkových laptopů a z mobilů s možností využití pro soukromé účely.
 • Možnost využít zlevněný neomezený mobilní tarif pro členy rodiny.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost