Nenechte si ujít: Montážník - elektrikář; až do 28 000 Kč/měs.!
PRAGMA personální agentura s.r.o.
Jiříkov, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz
 • 3 směnný provoz, Po-Pá - pracoviště : Rýmařov - šance i pro absolventy! - montáž, zapojování, revize, opravy elektrických rozvodů - zapojování součástí elektroinstalací rozvaděčů, ovladačů, jističů, zásuvek, spínačů aj.
 • Požadujeme : - střední odborné vzdělání s výučním listem ve skupině oborů elektrikář, elektrotechnické práce - platné Osvědčení odbornou způsobilost podle Vyhlášky č.

  50 / 1978 Sb., v platném znění - znalost technického kreslení v elektrotechnice - dobrý zdravotní stav - spolehlivost, pracovitost, samostatnostNabízíme : - mzda až do 28 000 Kč / měs.

 • ubytování zajištěno - týdenní zálohy - dlouhodobá spolupráce Vzdělání : SŠ s maturitou, vyučeníTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost