Produkční
Centrum pro otevřenou kulturu, příspěvková organizace
Pardubice, Czech Republic
před 2 hodinami
source : Hitprace

Nástup 1.5.2022 nebo dle dohody.Náplň práce : spolupráce na přípravách a organizačním zajištění výstavních projektů, doprovodné dramaturgie vč.

harmonogramů, dohled nad jejich plněním, sledování termínů (např. koordinace aktivit umělců / umělkyň a kurátorů / kurátorek)-administrativní podpora (např.

zápisy ze schůzek, administrace projektů)-spolupráce na fundraisingu projektů (např. tvorba podkladů pro žádosti o granty a jejich vyúčtování)-spolupráce na PR (např.

administrace webových stránek)-oslovování a koordinace služeb s externími dodavateli, příprava podkladů pro objednávky či zadávací dokumentace pro výběrová řízení, koordinace při uzavírání smluv (umělecké smlouvy, pojištění, transport, stavba fundu, osvětlení, výstavní grafika apod.

koordinace a výpomoc v době instalací a deinstalací výstav (případně jiných uměleckých projektů), vč. exponátů a výstavního funduPředpoklady : - předchozí zkušenost s galerijním či jiným kulturním provozem je přínosem-pokročilá počítačová gramotnost, základní znalost grafických programů vítaná-spolehlivost, samostatnost, svědomitost, občanská a morální bezúhonnost-dobré komunikační schopnosti -pozitivní vztah k současnému umění a kultuřeZaměstnanecké výhody : 5 dní indispozičního volna na rok, stabilita příspěvkové organizaceVhodné pro absolventy a OZZ.

Podmínky výběrového řízení najdete na www.otevrenakultura.cz / GAMPALhůta, způsob a místo doručení přihlášek : Přihlášku k výběrovému řízení včetně všech příloh doručte do 31.

3. 2022 osobně nebo poštou (rozhoduje podací razítko pošty) na adresu : MgA. Zdeněk Závodný, ředitel organizaceCentrum pro otevřenou kulturu, příspěvková organizaceSvaté Anežky České 29, 530 02 PardubiceStrukturovaný životopis a motivační dopis je v daném termínu nutné zaslat také v elektronické podobě na adresu : sarka.

zahalkova gmpardubice.czObálku označte nápisem : Výběrové řízení produkční Galerie města Pardubic (NEOTVÍRAT) Vyhlašovatel má právo výběrové řízení kdykoliv zrušit bez udání důvodů.

S případnými otázkami se obracejte na Šárku Zahálkovou, sarka.zahalkova gmpardubice.cz, 732 436 722.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost