T Management Supervisor / Vedoucí IT
Conduent Czech Republic s.r.o.
Hlavní město Praha, Praha
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : PrahaKontaktní osoba : Yatskovska Mariia, tel. : +420 770131898, e-mail : Mariia.yatskovska conduent.

com UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Náplň práce : Koordinace procesů v oblasti informačních technologií, koordinace IT rozvoje. Poskytování technické podpory pro interní uživatele počítačů s operačním systémem Mac a Windows.

Odpovědnost za řešení technických problémů (použití IT ticketing systému), koordinace technických procesů, instalace aktualizací, spravování síťových problémů, nastavení a řešení problémů s faxy, kopírkami, telefonními zařízení, tiskárnami v kancelářích, pravidelný kontakt s managementem na pobočce i s IT manažerem mimo pobočku.

 • Požadujeme : Zkušenosti s Mac OS; schopnost pracovat samostatně a dosahovat stanovených cílů; umění efektivně řešit problémy;
 • orientace na dlouhodobý, stabilní výkon. Nabízíme : zázemí silné a stabilní společnosti; samostatnou, náročnou práci; příjemné pracovní prostředí a kolektiv;
 • moderní pracoviště v Praze. Zaměstnanecké výhody : stravenky, občerstvení na pracovišti, bonusy.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost