STRÁŽNÝ/-Á - DETEKTIV NA PRODEJNĚ
JAMOZ Dc s.r.o.
CZ
před 2 dny
source : Hitprace

STRÁŽNÝ / -Á NA PRODEJNĚ - pracoviště Nová Paka, DPP nebo PPV případě zájmu volejte denně od 8 : 00 - 16 : 00 hod na tel.

731 656 463 p. Csicso a domluvte si osobní schůzku. Můžete také psát na e-mail : obchod jamoz.czPožadujeme trestní bezúhonnost, platný zdravotní průkaz, časovou flexibilitu, poctivost, ochotu pracovat a učit se novým věcem, fyzickou zdatnost, odolnost vůči stresu, slušné vystupování, praxi v oboru výhodou, vlastní osobní automobil výhodou, profesní průkaz "Strážný 68-

008-E" výhodou.Nabízíme DPP nebo PP dle dohody nejprve na dobu určitou s možností prodloužení. Nabízíme příspěvek na cestovné v případě dojíždění, možnost zajištění ubytování, odměny za výsledky.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost