Samostatný konstruktér/konstruktérka
Moravské potravinářské strojírny, a.s.
Olomouc, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Dolní hejčínská č.p. 47 / 25, Olomouc. Nástup dle dohody.Požadavky : - SŠ, VŠ strojírenského směru, vhodné i pro absolventy SŠ, VŠ strojírenského směru - znalost kreslení v 2D / 3D konstrukčním software - AutoCAD Mechanical, Autodesk Inventor- řidičský průkaz skupiny BNabízíme : - nástupní mzda od 30.

000,-Kč - zázemí stabilní české společnosti- možnost profesního růstu, zahraničních pracovních cest- všechny přesčasy proplácíme- nástup dle dohody- motivační prémie- odměnami oceníme vaše zlepšovací návrhy, pracovní výkon- 13 a 14 plat- příspěvek na penzijní pojištění nebo životní pojištění 5 % z měsíční mzdy- příspěvek na podnikové stravování- dovolená 25 dní- odměna na dovolenou- máme vlastní hlídané parkoviště pro vaše auto, motocykl, kolo- další informace Vám rádi sdělíme při osobním jednáním u nás.

Kontakt je možný POUZE emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost