operátor/operátorka na středisku povrchových úprav
Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o.
Lovosice, Czech Republic
před 10 hodinami
source : Hitprace

Co u nás budete dělat?Obsluhovat linky povrchových úprav. Zinkování, lakování a ostatní povrchové úpravy brání předčasné korozi našich šroubů.

Doplňovat provozní lázně, kontrolovat výrobní proces a kvalitu výrobků.Co oceníme?Zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, důležitá je kontrola a kvalita odváděné práceSchopnost a ochotu se učitAlespoň základní vzdělání.

Vše potřebné Vás rádi naučíme.Dobrý zdravotní stavOchotu pracovat ve 3směnném pracovním režimu nebo nepřetržitém (krátké a dlouhé týdny - 12hodinové směny)Co Vám můžeme nabídnout?

Stabilitu v dnešní nejisté doběIndividuální vstupní zaškolovací program s trenéremKolektiv bez agenturních zaměstnancůŘadu příspěvků (dojíždění, životní připojištění, penzijní spoření )Firemní dotované stravování a káva od 4Kč5 týdnů dovolené, programy na podporu zdravíMožnost kariérního a profesního růstuZaměstnanecké výhody : závodní dotované stravování, dojížděcí příspěvek, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní připojištění nebo penzijní spořeníV úterky nebo čtvrtky mezi 9.

 • 11. hodinou se k nám můžete přijít podívat.Způsob prvního konatktu : e-mailem, telefonicky domluvit osobní schůzku.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost