KEY ACCOUNT MANAGER - jednání s řetězci
Stimul - personální poradenství
CZ
před 3 dny
source : Hitprace

Pro mezinárodní obchodní společnost z potravinářského segmentu hledáme pro doplnění týmu kandidáta / kandidátku na pozici :

Náplň práce

Na této pozici budete součástí týmu v ČR a budete komunikovat s nadřízeným v zahraničí. Povedete smluvní jednání s vedením mezinárodních řetězců.

Budete projednávat změny se stávajícími partnery a budete kontaktovat potenciální. Budete připravovat nabídky pro nové zákazníky a plánovat a sledovat prodeje u stávajících.

Budete spolupracovat na marketingových aktivitách.

Požadujeme : SŠ / VŠ vzdělání

SŠ / VŠ vzdělání

Praxi na obdobné pozici, min. 2 roky

Zručnost při práci s PC, znalost MS Office

Aktivní znalost anglického jazyka

Dobré komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti

Nabízíme :

Pracovní příležitost v úspěšné stabilní firmě

Vyšší fixní část mzdy + bonusy

Služební automobil i pro soukromé účely

5 týdnů dovolené

Neformální firemní kultura

Vzdělání :

vysokoškolské, bakalářské, vyšší odborné, SŠ s maturitou

Typ pracovního poměru :

Plný úvazek