Junior Ads Manager/ka
Story TLRS
Praha, CZ
před 1 dnem
source : Welcome to the Jungle

Ahoj! Nějakou tu reklamu na sociálních sítích už umíš nastavit, ale stejně cítíš, že v tom občas plaveš? Nastup k nám jako juniorní ads manager / ka a my ti dáme prostor se zdokonalit.

Tvým úkolem u nás bude : * spravovat brandové a výkonnostní kampaně,* reportovat výsledky a vyhodnocovat úspěšnost kampaní,* komunikovat s našimi projekťáky, někdy i s klienty.

Co za to?* Samozřejmě peníze,* multisportku,* bonusový a motivační systém včetně vánočních bonusů,* interní workshopy a proplacené hodiny měsíčně na tvé vzdělávání,* příspěvek Na pohodu, který můžeš využít na vzdělání, jazykové kurzy, terapeuta nebo třeba kurz keramiky záleží jen na tobě, co vnímáš jako důležité pro svůj rozvoj a psychickou pohodu,* vánoční prázdniny k dovolené navíc,* úterní snídaně, letní grilovačky, podzimní výlety.

Hledáme někoho, kdo nechce jen klikat , ale chce přemýšlet o kampaních komplexně a přicházet s novými nápady, jak je tvořit.

K tomu patří sledování trendů v oboru a chuť je hned všechny zkoušet a testovat. Chtěli bychom tě u nás na part time a nastoupit můžeš klidně od hned.

Zní to jako práce pro tebe? To jsme rádi! Pošli nám svůj životopis a snad se brzy setkáme.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost