SOFTWAROVÝ VÝVOJÁŘ/TESTER
B E K O Engineering, spol. s r.o.
Liberec, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

BEKO Engineering spol. s r. o. - vývoj a 3D konstrukce nejen v oblasti Automotive. Specialista v oblasti PLM a partner společnosti Dassault Systemes.

Hledáme posilu do týmu BEKA na pozici Softwarového vývojáře / testera Co bude náplní práce?- Návrh embedded SW do mikročipů v C / C++- Návrh SW aplikací ve vysších programovacích jazycích nebo prostředí LabView- Testování zařízení v HILu- Tvorba harmonogramů testů pro optimalizaci a analýzu chyb HW / SW- Práce v oblasti elektroniky, elektrotechniky, elektromobility- Komunikace s vývojovým oddělením, reporty chyb- Podávání návrhů na zlepšení- Komunikace se zákazníkem.

Požadavky : - SŠ / VŠ technického směru- Zájem o automobilový průmysl- Testovací praxe výhodou- Matlab, Simulink, dSpace výhodou- znalost programovacího jazyku C / C++ - Znalost elektrotechniky a strojařiny- Znalost Aj na komunikativní úrovni, Nj výhodou- Rychlá adaptace na nové prostředí- Ochota učit se novým věcem- Ochota cestova v rámci ČR i zahraničíCo nabízíme?

 • Individuální finanční ohodnocení- Flexibilní pracovní dobu- Vzdělávací systém- Flexipasy, stravenky, caffeteria, firemní akce, multisport karty, flexipasy, vzdělávací program, teambuildingové akce a další.
 • Možnost služebního ubytování- Práce v příjemném kolektivuhttps : / / beko-engineering.cz / Hlásit se e-mailem
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost