Obsluha CNC horizontky WFT 13, WFT 10, WFT MILL
Klaus Union CZ a.s.
Krnov, Czech Republic
před 5 hodinami
source : Hitprace

místo výkonu práce : Krnov, Bruntálská 5-Velmi dobrou znalost čtení výkresové dokumentace a technické myšlení. Znalost řídícího systému SINUMERIK 840D(Operate)nebo Heidenhain.

Znalost jednoduchého programování vrtání, závitování, frézování jednoduchých tvarů. Samostatnost, spolehlivost. Praxe výhodou.

 • Náplň práce : strojní obrábění dle výkresové dokumentace, zhotovení jednoduchých programů, seřízení stroje,nástrojů, upínání obrobku, vstupní kontrola polotovarů, samokontrola odvedené práce za kterou zodpovídá, denní údržba stroje a pracoviště, obsluha manipulačního jeřábu.
 • Pracovník odpovídá za svěřené nářadí a měřidla.-Výroba je kusová a malosériová - opakující se.- Výše platového hodnocení je závislá na zkušenostech a praxi-V případě nutnosti bude zaměstnavatel nápomocen při zajištění ubytování.

  Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, dovolenou a sportovní nebo zdravotní aktivity.

  Náborový příspěvek 5 000 Kč (2 000 Kč při nástupu a 3 000 Kč po 3 měsících práce)Hlásit se na tel. č. 602 575 612 nebo na e-mail J.

  Knutelova klaus-union.comA : 9.11.2021

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost