Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Opava
D.I. SEVEN, a.s.
Opava, Czech Republic
před 3 dny
source : Personálka.cz

Místo výkonu práce : Opava, Práci budete vykonávat na objetku Isotra / TQM v Opavě.Náplň práceNáplní Vaší práce bude kontrola osob a vozidel při vstupu a při opuštění areálu.

Návštěvy i vozidla budete evidovat. Řidičům vozidel budete poskytovat doplňující informace k dopravě po areálu. Také budete obsluhovat EPS (elektrickou požární signalizaci).

Nedílnou součástí budou i pravidelné obchůzky areálem.

Požadujeme :

spolehlivost,pracovní flexibilitu,trestní bezúhonnost,dobrý zdravotní stav,ochotu pracovat v nepřetržitém provozu,pracovitost

Nabízíme :

BenefityVhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Možnost náborového příspěvku po zkušební době, Školení (profesní rozvoj), Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP,

Místo výkonu práce : Opava

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost