Stavební společnost GEFIRA stavby s.r.o. přijme zkušeného stavebního mistra.
Gefira stavby s.r.o.
Sedlčany, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Střední Čechy Sedlčany, Příbram, Benešov, Praha Pozice : Stavební mistr

Benefity

Mobilní telefon, Notebook, Tablet,Možnost ubytování

Kontakt

Ondřej Pína jednatel

Telefon : +420 736 524 654

Email : ondrej.pina gefira.cz

Náplň práce :

Nejsme žádný nadnárodní moloch, kde se lidé neustále mění. Nejsme sešněrování směrnicemi, které často brání dělat věci jednoduše.

Jsme mladá společnost, která si své kolegy pečlivě vybírá.Stavíme na lidech, důvěřujeme jim a na oplátku jim nabízíme možnost stát se součástí sehraného týmu rodiny GEFIRA.

Hledáme férové, spolehlivé a svědomité stavaře, které baví stavět, dovedou se pro stavbu nadchnout a jsou ochotni pro ni udělat maximum.

Spolupráce na vedení technické dokumentace staveb. Organizace a řízení stavby podle projektové a rozpočtové dokumentace. Vedení podřízených pracovníků.

Samostatná koordinace subdodavatelských firemZajištění prací v souladu s harmonogramem stavby, operativní řešení vzniklých problémů.

Kontrola práce subdodavatelů, kontrola jakosti provedení prací.Úzká spolupráce s hlavním stavbyvedoucím reporty, poradyVedení stavebního deníku.

Vedení agendy stavby (BOZP, PO)

Potřebné doklady

Řidičský průkaz B

Měsíční mzda : 30.000 40.000 Kč

Pracovněprávní vztah : HPP

Požadujeme : SŠ / VŠ stavební. Praxe na obdobné pozici 5 let. Orientace ve stavebních předpisech, stavebním zákonu, stavebních normách.

Vysoké pracovní nasazení orientace na výsledek. Loajalitu, důkladnost, chuť se učit. Znalost práce s PC (Excel, Word, Outlook)Samostatnost, flexibilitu a časovou pružnost.

Autorizace v oboru pozemní stavitelství výhodou.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost