Vedoucí oddělení logistiky
Europe Huajie Development s.r.o.
Pavlov, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Požadujeme : - znalost anglického jazyka, znalost čínského jazyka výhodou (komunikace s čínskými odděleními a subjekty na denní bázi), český jazyk preferován - není podmínkou,- bakalářské nebo vyšší vzdělání,- min.

tříletá pracovní zkušenost v mezinárodní společnosti výhodou,- pracovní zkušenosti : 3+ let pracovních zkušeností, 3+ let práce v oboru mezinárodní logistiky, zkušenosti s provozováním projektů přeshraničního elektronického obchodu v zámořských skladech a zkušenost s provozem v odvětví dodavatelského řetězce,- silné komunikační a koordinační schopnosti,- svědomitost, zodpovědnost a schopnost odolat určitému pracovnímu tlaku.

Náplň práce : - odpovědnost za provoz oddělení logistiky,- odpovědnost za pronájem a každodenní správu logistického prostoru,- odpovědnost za výběr a jednání s nájemci,- odpovědnost za inovaci a propagaci logistické haly orientovaných na služby, aby se zvýšila spokojenost zákazníků,- odpovědnost za spolupráci a vyjednávání s různými dodavateli, obchodní vyjednávání, navazující projekty a projekty spolupráce v oblasti řízení,- navrhování požadavků na zlepšení a doporučení,- odpovědnost za komunikaci a koordinaci s ostatními odděleními,- odpovědnost za řízení a školení pracovníků oddělení.

Nabízíme : - stravenky, další bonusy dle osobní dohody.E-mailový kontakt viz výše.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost