Projektant měření a regulace, automatizace a elektro
A.R.Technik spol. s r.o.
Zlín
před 2 dny
source : Hitprace

Náplň práce : Analýza požadavků zákazníka v oblasti MaR a průmyslové automatizaceVypracování kompletní projektové dokumentace včetně rozpočtůObory působnosti : MaR a elektro pro techniku budov (TZB)MaR a elektro pro energetiku (rozvody NN, výroba a distribuce tepla a chladu)Automatizace pro chemickou, farmaceutickou, potravinářskou výrobu a automobilový průmysl Požadavky : Analytické myšlení, komunikativnost, samostatnostElektrotechnická kvalifikace dle vyhl.

50Znalost AutocadŘP sk. B, ochota cestovat i do zahraničíZákladní znalost anglického jazyka, vyšší úroveň výhodouOchota se trvale v oboru vzdělávat (certifikace apod.

Nabízíme : Nástupní mzda od 30 000,- KčKvartální prémie, roční odměny, mimořádné prémie a bonusyMobilní telefon, notebook, služební autoZkrácenou pracovní dobu 7,5 hod.

Flexibilní začátek / konec pracovní dobyNástup možný ihnedMísto výkonu práce : Žleby 625,763 02 Zlín, Nám. T.G. Masaryka 588, 76001 ZlínPříspěvky na jazykové vzdělávání dle vlastního výběruPříspěvky na sportovní a kulturní akcePříspěvky na stravování, občerstvení na pracovišti Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost