Hlavní účetní
KLB Group s.r.o.
Praha-Cholupice, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Místo v ýkonu rpáce : PrahaPrvotní kontakt : pošlete prosím životopis na adresu použijte odpovědní formulářSpolečnostSkupina KLB se specializuje na realizaci projektů pro soukromý i veřejný sektor.

Ke každému projektu garantuje komplexní realizaci na základě ideální kombinace poradenství, řídících a výkonných aktivit : radí správné kroky, pomáhá s jejich provedením a provádí návazná opatření k úplnému dokončení.

Skupina disponuje potřebnými odbornými znalostmi a specialisty - techniky, nákupčími, účetními atd.Má přes 700 zaměstnanců v Evropě, Americe, Africe i Asii a působnost po celém světě.

Popis práceHledáme účetní / ho k asistenci našemu klientovi během implementace střediska sdílených finančníchslužeb. Účetní bude zpracovávat a monitorovat materiály od různých specialistů v účetních odděleních(závazky, pohledávky, hlavní kniha atd.

Závazkový účetní : - Zpracovává faktury od dodavatelů : zajišťuje náležité kódování faktur, párování s příjmy, kontrolu cen a podmínek podle objednávky, provádění výpočtů, zajišťování schválení plateb a administrace účtů dodavatelů.

 • Zajišťuje proplácení faktur v souladu s dohodnutými podmínkami a případně potřebné dalšíinformace od dodavatelů či interních klientů, včetně mezipodnikových faktur.
 • Kontroluje denně sestavy otevřených příjmových dokladů a nespárovaných faktur k ověřenínáležitosti transakcí.- Provádí konsolidace a připravuje účetní závěrky.
 • Řeší nesrovnalosti přímo s kolegy ze zásobování a dodavatelského řetězce či s dodavateli.- Zpracovává, zaúčtovává a konsoliduje časově rozlišené výdaje, předplacené služby a zálohyposkytnuté dodavatelům.
 • Zpracovává výdaje zaměstnanců a pomáhá se zpracováním jejich výkazů.Pohledávkový účetní : - Zaúčtovává účetní položky a provádí konsolidaci plateb přijatých od zákazníků.
 • Ověřuje a řeší nesrovnalosti v platbách.- Připravuje sestavy o stáří pohledávek a fakturách po splatnosti.- Kontroluje neuhrazené či pozdě uhrazené faktury zákazníků a další nesrovnalosti.
 • Zjišťuje, zda není potřeba začít s vymáháním a provádí první vymáhací kroky (první úroveň).- Řeší dotazy zákazníků a odpovídá na ně (úroveň 1, call centrum 0)- V úzké spolupráci s úvěrovým manažerem sleduje pohledávky po splatnosti a dodržování úvěrových limitů.
 • Profil- Ukončené bakalářské studium v oboru finance či účetnictví;- Minimálně dva roky zkušeností v oblasti účetnictví- Zkušenosti s hlavní knihou, závazky, pohledávkami, sklady, výdaji a daňovou problematikouv rámci podniku.

 • Znalost systémů ERP a programů MS Office (PowerPoint, Excel )- Zkušenosti se střediskem sdílených služeb výhodou.- Angličtina pokročilý- Znalost němčiny a maďarštiny je výhodouZaměstnanec bude působit v Praze.
 • Plat : atraktivní balíček podle profilu uchazeče.V případě zájmu pošlete prosím životopis na adresu použijte odpovědní formulář

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost