Provozní zámečníci
Lučební závody Draslovka a.s. Kolín
Šťáralka, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Lučební závody Draslovka a.s. Kolín .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Havlíčkova 605, Kolín 2 (Šťáralka), 28002
  • Přidáno : 8.9.2019
  • Provozní zámečníci, údržbáři :

    První kontakt :

    Mgr. Buřivalová Kateřina, Jiroušková Hana, tel. : 321 335 315, 321 335 208, Po - Pá 8 - 14 hod,

    e-mail : katerina.burivalova draslovka.cz; hana.jirouskova draslovka.cz,

    osobně : pondělí 8 - 9 hod.

    Náplň práce :

  • provádění oprav a údržby zařízení vč. točivých strojů (čerpadla, míchadla atd.)
  • zámečnické a montážní práce
  • provádění preventivních prohlídek (zjišťování závad) a drobných oprav zařízení dle plánu práce, objednávek práce a dispozic vedoucího
  • spolupráce s výrobními provozy, technickým úsekem, s externími dodavateli.
  • Požadavky :

  • SOU, výuční list - ideálně ve strojírenském oboru
  • praxi min. 2 roky
  • svářečský průkaz (el. obloukem, plamenem) výhodou, NE podmínkou - umožníme získání či obnovení
  • průkaz VZV výhodou, NE podmínkou - umožníme získání či obnovení
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav bez omezení
  • zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem.
  • Zaměstnanecké výhody :

  • perspektivní zaměstnání v prosperující společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci v denní směně (6 : 00 - 14 : 00, pondělí - pátek), ve výjimečných případech očekáváme ochotu k práci na odpolední směně či o víkendu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění
  • dotované závodní stravování nebo stravenka
  • lékařská péče v místě zaměstnavatele
  • systém volitelných benefitů Cafeteria na dovolenou, kulturu, sport, zdraví.
  • Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)