Doručovatel letáků v okrese Pelhřimov
První novinová společnost a.s.
Velká Chyška, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Máte práci, ale rád / a byste si přivydělal / a? Rád / a se pohybujete venku a máte v týdnu pár hodin volna? ANO? Pak hledáme právě Vás nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího doručovatele letáků.

Nyní obsazujeme tyto lokality : - Pacov - Červená Řečice - Velká Chyška - Křelovice - Košetice - Senožaty Jaká práce na Vás čeká?

dostanete svěřenou lokalitu a sami si určíte, kudy a jakým způsobem svěřené zásilky roznesete ZAVEZEME VÁM MATERIÁLY, určené k doručení, v brzkých ranních hodinách až domů, nebo na domluvené předávací místo, abyste mohli rovnou od domu roznášet a začali vydělávat okamžitě po odchodu z domu na roznos dostanete DVA DNY a je jen na Vás, kdy vyrazíte - zvládnout to můžete i během pár hodin (roznosy probíhají v zásadě PO ÚT) Požadujeme : Proč se k nám hodíte právě Vy?

jste fandou pravidelného pohybu venku a nevadí Vám fyzicky náročnější práce - náročnější na chůzi s letáky, které mají občas slušnou váhu (dá se to ale zvládnout ) jste důslední a spolehlivíNabízíme : A co za to nabízíme?

pravidelný a stabilní přivýdělek na DPP nebo DPČ (výjimečně možnost HPP) preferujeme DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI čím více roznesete, tím více si vyděláte - odměna je závislá na počtu schránek, letáků a oblasti práci je možné přizpůsobit Vašim časovým možnostem budete se pohybovat na čerstvém vzduchu a s čistou hlavou lépe poznáte vlastní město budete znát každé zákoutí zaučíme Vás a vše Vám ukážeme a vysvětlíme nastoupit můžete IHNED Zaujala Vás naše nabídka?

Napište nám VAŠE JMÉNO, TELEFONNÍ ČÍSLO, E-MAIL, ADRESU BYDLIŠTĚ A ZDA VLASTNÍTE AUTOMOBIL a staňte se součástí našeho týmu!!! Těšíme se na Vás Náborové oddělení Mediaservis, s.

r.o.Vzdělání : bakalářské, SŠ s maturitou, vyučení, základní, postgraduální, vysokoškolské, vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Brigády

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost