Skladník expedice, 27000 Kč/měs., pouze ranní směna
Agentura práce Gadasová s.r.o.
Přestanov, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Pro výrobní podnik hledáme skladníky expedice s občasným řízením retraku. Pokud máte zkušenost s řízením retraku a nemáte oprávnění nebo máte propadlý průkaz, zařídíme vystavení nového nebo obnovu starého průkazu.

první měsíc práce na DPČ, další na hlavní pracovní poměr pouze ranní směny po-pá od 6-14 : 30 z důvodu zvedání břemen požadujeme mužePožadujeme : spolehlivost pracovitost praxe ze skladu výhodou praxe v řízení retrakuNabízíme : Mzda na DPČ : 158 Kč / h (pouze první měsíc)Mzda na HPP : 27000 Kč / měs.

24300 Kč / měs. + 2700 Kč / měs. pohyblivá složka)+ 40 Kč / směnu stravenkový paušál (cca 800 Kč měsíčně)Vzdělání : Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Brigády

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost