Maintenance specialist
Polmar Automotive s.r.o.
Plzeň, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Životopis prosíme předem na e-mail : choutka schaffer-partner.czSpolečnost Polmar Automotive s.r.o hledá zaměstnance na pozici Maintenance specialist.

Náplní práce bude zejména provádění procesů údržby výrobních zařízení, elektrická údržba a údržba prostor.Požadavky : - Provádění plánované údržby- Schopnost analýzy a tvorby permanentních řešení za účelem prevence ztrát, zejména metodami výpočtů MTTR a MTBF- Zkušenosti a znalosti v oblasti zacházení zejména s následujícím zařízením : tlakové nádrže, parní kotle, vstřikovací lis - Výborné znalosti v oblasti hydrauliky a pneumatiky- Základní znalosti PLC a automatizace- Vzdělání v relevantním oboru (strojírenství) alespoň na úrovni bakalářského titulu - S ohledem na nutnost komunikovat s mateřskou společností se sídlem v Turecku a vedením společnosti je nutná vynikající znalost tureckého jazyka.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost