Junior konstruktér výrobků
Hanon Systems Autopal Services s.r.o.
Hluk, Česká republika
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Hanon Systems Autopal Services s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : vysokoškolské vzdělání
 • jazykové požadavky : angličtina aktivně
 • lokalita : Závodní 1007, Hluk, 68725
 • Přidáno : 12.6.2019
 • Strojní inženýři projektanti, konstruktéři :

  Návrh konceptu výrobku a detailní konstrukce komponentů, využívání CAD a CAE nástrojů, provádění obhajoby technických rešení, koordinace zhotovení prototypů a jejich tech.

  zkoušky, příprava tech. specifikace komponentů a spolupráce na vývoji testovacích procedur, provádění benchmarkingu, sledování trendů na trhu, spolupráce s ostatními členy týmu, zabezpečování hladké návaznosti na zavádění do sériové výroby, zodpovědnost za ověření a spolehlivost konstrukčního návrhu a výrobku, VŠ vzděl.

  technického oboru (strojní či elektrotechnické), znalost práce na PC (MS Office - zejména Excel, PowerPoint), cílevědomost, zodpovědnost, samostatnost, schopnost týmové práce, tech.

  myšlení, analytické, komun. a vyjednávací schopnosti, pokročilá komun. znalost AJ slovem i písmem, flexibilita, ochota cestovat a dále se vzdělávat, hledat nová řešení.

  Příspěvek na dopravné, až 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, živ. a penz. připojištění, a další možnosti odbor. a kariér.

  růstu. Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

  Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

  Hrubá mzda : 27 000 33 000 Kč / měsíc

  Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

  AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddThis

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost