KUCHAŘ/KA (ZamK)
Třinecké gastroslužby, s.r.o.
Frýdek-Místek, Třinec
před 6 dny
source : Hitprace

B15 (ZamK) z : 30 / 7 / 2018Kuchař / ka pro restaurační kuchyni se znalostí přípravy jídel teplé a studené kuchyně dle současných technologických postupů a moderních gastronomických trendů.

Vývojový plat. Základní nástupní plat bude stanoven podle kuchařských znalostí, dovedností a samostatnosti.Pracovní směny : pondělí až neděle od 7 : 00h -

22 : 00h podle sezónnosti. Výhody - příspěvek na penzijní spoření, 5 týdnů placené dovolené, příspěvek na stravování, poskytování rekondičně-

rehabilitační péče, zaměstnanecký benefit na čerpání služeb z oblasti sportu, nákup zdravotních doplňků. Příplatky za odpolední, noční směny a za práci o sobotách, nedělích.

Mimořádné odměny a podíly za hospodářské výsledky. Kontakt : předem dle telefonické nebo e-mailové dohody viz výše, kontaktovat v pracovní dny od 6 : 00 - 14 : 00h.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost