OBCHODNÍK / OBCHODNICE ON-LINE APLIKACÍ
CISapp! s.r.o.
Jičín
před 4 dny
source : Hitprace

Životopis a motivační dopis zašlete na e-mailovou adresu : info cisapp.czSpolečnost CISapp! s.r.o. přijme obchodního zástupce pro získávání nových zakázek v oboru vývoje e-shopů, komerčních a průmyslových on-line aplikací a zajištění péče o stávající zákazníky.

Požadujeme : - dobrá znalost IT a webových technologií,- výborné komunikační a obchodní dovednosti,- reprezentativní vystupování,- samostatnost a flexibilita,- spolehlivost a bezúhonnost,- praxi v oboru min.

3 roky,- řidičský průkaz sk. B,- pozitivní vztah k moderním technologiímNabízíme : - zajímavá práce v tvůrčím kolektivu,- možnosti vzdělávání a profesního růstu,- dobré platové ohodnocení- další firemní benefity (stravenky, služební telefon, služební automobil)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost