online marketingový/á specialista/ka
4Leaders, s.r.o.
Tábor, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Hledáme člověka, který má zkušenosti ze světa online marketingu - PPC (Adwords, SKLIK), FB BM, Google analytics, zbožové vyhledávače, SEO, remarketing.

 • analytické myšlení, schopnost optimalizace kampaní, návrhy nových řešení / automatizace, testování atd.Náplní práce je pokročilá správa, optimalizace a tvorba PPC, FB kampaní, remarketingu apod.
 • správa e-mailingu (strategie, rozesílky, DB...), návrhy a realizace nových řešení, sledování trendů ze světa online marketingu, plnění stanovených cílů, dodržování stanovených metrik, práce na rozvoji a expanzi největšího táborského internetového obchodu, tvorba podkladů (reklamní bannery, videa - PS, Camtasia apod) - není nutné umět.

  Nabízíme : služební mobil s neomezeným tarifem pro služební i soukromé účely, služební notebook i pro soukromé účely.Kontakt : e-mailem.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost