Operátor vibrolisu
BEST, a.s.,
Ostrava
před 4 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Paskovská 181 / 227, Ostrava - Hrabová1. kontakt - v případě zájmu kontaktujte p. Sukeníka na email : sukenik best-as.

cz nebo osobně na adrese Paskovská 227, Ostrava - Hrabová.Požadavky : - vzdělání technického směru, zaměření elektro nebo strojní- zkušenosti s vedením podřízených pracovníků- pracovitost, vytrvalost, spolehlivost- flexibilitu (směnný provoz)- NJ nebo AJ výhodouNabízíme : - zázemí stabilní firmy, lídra na trhu, práci na nejmodernějších strojích, profesní růst, stravenky- mzda od 26 000 Kč do 32 000 Kč + výkonnostní složka mzdy až do výše 25 000 Kč- výplata v termínu, po zapracování navýšení mzdy, profesní růst- vyšší noční a víkendové příplatky- odměna za odpracované směny a dopravu- náborový příspěvek ve výši 15 000 Kč- speciální odpolední příplatekNástup možný ihned i dohodou.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost