Mentor pro Logistiku
Alza.cz a.s.
Praha
před 41 dny

Máš chuťškolit a razit nové cesty v oblasti tréninku, rozvoje zaměstnanců a mentoringu?aktivně dohlížet na kvalitu managementu znalostí?

zlepšovat nejen nedostatky ve fungování týmu, ale realizovat kroky k jejich odstranění?definovat potřebná témata školení a samostatně je školit?

Kdo u nás uspěje? Ten, kdomá min. 5 let zkušeností jako interní lektor a je profík na problematiku vzdělávání (nebo má má zkušenosti s provozní a procesní logistikou a dříme v něm lektorský duch)vnímá a identifikuje potřeby týmu a zvládá je i naplňovat / realizovatmá excelentní komunikační, přesvědčovací a argumentační dovednostije otevřená, organizačně schopná osobnost, která zvládá přejímat zodpovědnost za svá rozhodnutírád cestuje a vlastní řidičský průkaz sk.

Bdomluví se anglicky (min. B1) Na co se u nás můžeš těšit?Zázemí prosperující společnostiOsobní zodpovědnost za dosažené výsledkyMožnost osobního i kariérního růstu, školení a dalšího vzděláváníZajímavé finanční ohodnocení a kvartální odměnyZaměstnanecké benefity (příspěvky na obědy, kurzy cizích jazyků, zvýhodněné mobilní volání, zvýhodněné pojištění, Multisport karta, zaměstnanecké nákupy, atd.)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost