OSTRAHA PRODEJNY PENNY
SEKURO & Group s.r.o.
Hronov, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení, turnusové služby. Po dohodě nástup možný ihned.Zaměstnání je vhodné i pro absolventy / absolventky, osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max.

 • 2. stupněm invalidity (nesmí se však týkat pohybového ústrojí).Náplň práce : pochůzky po prodejně, kamerový monitoring, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob;
 • kontrola zabezpečení zboží před krádeží - čipování zboží, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

  Požadavky : věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzická zdatnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem, potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

  Zaměstnavatel nabízí : práci na denní směny (8 - 12hod. směny), nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, možnost pracovat i na dohodu o provedení práce (DPP), možnost profesního růstu do mobilního autotýmu, možnost vyplácení zálohy na mzdu, zprostředkování certifikátu strážného, interní školení, Multisport kartu.

  Pro informaci ohledně pracovního místa volejte na níže uvedený telefon. Nechoďte na pobočku kontaktní osoba se tam nenachází.

  Kontakt - paní Pchálková Jana, tel. : 734 514 315, Po - Pá od 08.00 hod. do 16 : 00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail : nabor.

  sekuro gmail.com, nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo a svou e-mailovou adresu.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost