REFERENT/REFERENTKA STÁTNÍ SPRÁVY A SAMOSPRÁVY (AGENDA ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ)
Město Hustopeče
Hustopeče, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

27.7.2022 / NÁPLŃ PRÁCE : Zajišťování ucelené agendy pro výkon správních činností na úseku územního plánování, pořizování územně plánovacích dokumentací a vydávání závazných stanovisek, apod.

POŽADAVKY : Splnění předpokladů podle 4 zákona č. 312 / 2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů.

bezúhonnost, vzdělání vysokoškolské, požadavky na kvalifikaci dle 24 zákona č. 183 / 2006 Sb. o územním plánování a stavební řádu, znalosti geografických informačních systémů a platných legislativních předpisů výhodou, komunikativnost a vysoká úroveň vystupování a ústního i písemného projevu, ŘP sk.

B - aktivní řidič. Nutno podat přihlášku do výběrového řízení, bližší informace na www.hustopece.cz, sekce volná místa, popř.

úřední deska, kategorie výběrová řízení. Přihlášky jsou přijímány do 10.8.2022 do 17. 00 hod. KONTAKT : tel., e-mailem,VŘ.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost