dělník/ce ve výrobě
CENTROPEN, a.s.
Dačice
před 2 dny
source : Hitprace

Kdo jsme : - Stabilní společnost s 80-ti letou tradicí- Výrobce psacích prostředků na bází tampon-inkoust- Naše výrobky vyvážíme do 50 zemí světa- Druhý největší zaměstnavatel v regionu Pracovní náplň : - práce na montážních, balicích a potiskovacích automatech, práce na lisech Požadavky, které byste měl(a) splňovat : - spolehlivost, samostatnost a výkonnost- práce na hlavní pracovní poměr - plný úvazek, 37,5 hodin týdně- pracovní doba : třísměnný provoz - začátek směny 6 : 00, 14 : 00, 22 : 00 hod.

 • pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou 3 měsíce, po zaučení a následném zhodnocení - doba neurčitá Nabízíme : - 5 týdnů dovolené- pololetní a roční bonusy (13.
 • a 14. plat)- roční navyšování mzdy - bezúročné půjčky- stravování ve vlastní jídelně s dotovanou cenou jídel- finanční odměnu při pracovních a osobních výročích- finanční odměnu za doporučení nového zaměstnance- první zvýšení mzdy nastává po uplynutí zkušební doby- Nástupní mzda od 18 000 Kč měsíčně (včetně příplatků)Nástup : - dle dohodyPřihlášky můžete zasílat do 11.

  9.2020 na adresu : Jaroslava Komínovávedoucí personálního odborukominova da.centropen.cz384 406 216

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost