Transport Planner ( dopravní plánování, IFI projekty pro střední Asii a východní Evropu)
Mott MacDonald CZ, spol. s r.o.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Národní 984 / 15, Praha 1Prvotní kontakt e-mailem : martina.sedlmeierova mottmac.comUkončené vysokoškolské vzdělání.

 • Znalost ukrajinského jazyka na úrovni rodilého mluvčího. Velmi dobrá znalost anglického a ruského jazyka slovem i písmem.
 • Schopnost aplikovat analytické a numerické dovednosti v projektové práci včetně využití příslušných software nástrojů.Schopnost řešit složité problémy a identifikovat nová inovativní řešení.

  Schopnost pracovat v rámci větších multidisciplinárních projektových týmů. Rozvoj obchodních příležitostí se zaměřením na výše uvedené okruhy odborného poradenství.

  Flexibilita spojená s častým cestováním. Zaměstnanecké výhody : 1 týden dovolené navíc, stravenky, příspěvsky na penzijní a životní pojištění, Multisport karta

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost