OBCHODNÍ A RŮSTOVÝ/Á MANAŽER/KA
Europe Dimlaj Investments s.r.o.
Liberec, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Požadavky : manažerské schopnosti, zkušenost s řízením dodavatelského řetězce a skladů, strategické plánování, vývoj produktů, správa prodejních kanálů, výborná znalost Microsoft Word a Excel, minimálně 7 let zkušeností na arabských trzích a 3 roky v Spojených Arab.

Emirátech v oblasti prodeje, zkušenosti v oblasti výroby skla a porcelánu, zkušenosti z maloobchodu a HORECA, zkušenosti s vývozem a dovozem z / do arabských zemí, zkušenosti se zasílatelstvím a logistikou, zkušenosti v oblasti získávání a zadávání veřejných zakázek z Evropy a Dálného východu.

Jazykové požadavky : arabský jazyk - plynule, anglický jazyk - pokročilé slovem i písmem.Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost