Specialista facility managementu
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Most, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme mezinárodní společnost jsme čtvrtým největším dodavatelem do automobilového průmyslu a náš výrobní závod je třetím nejmodernějším závodem v ČR.

Chcete se stát naší součástí? Chcete se podílet na tom abychom si naše místo na trhu udrželi nebo zvyšovali? Hledáme specialistu facilita managementu který bude mít na starost : - Řešení a koordinace technických záležitostí vyplývajících z denního provozu objektu- Organizace odstraňování závad vzniklých provozem nebo zjištěných při provádění revizí a preventivní údržby- Vedení techniků a elektro specialistů- Řízení a komunikace se subdodavateli- Vyhodnocování provozních nákladůCo u nás budete dělat ?

 • SŠ / VŠ technického směru- AJ / NJ na komunikativní úrovni- Zkušenosti na obdobné poziciMísto výkonu práce : Klášterec nad Ohří - v případě relokace Vám poskytneme relokační příspěvky ve výši 10 000 - po dobu 6 měsíců !Co Vám můžeme nabídnout ?
 • Práce na HPP- Motivující platové ohodnocení + 13 . a 14 . plat- Týden dovolené navíc- Příspěvky na dopravu příspěvky na penzijní připojištění- Účast na mezinárodních konferencích a možnost dalšího růstu- Možnost kariérního a finančního růstu- Zázemí stabilní a moderní společnosti- Dotovaní stravováníVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost