Ostraha prodejny Lidl (OZP)
GADO, s.r.o.
Lipník nad Bečvou, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle 80, zákona č. 435 / 2004 Sb.; Nástup možný IHNED.

pracovní fond dle dohody s manažerem.Náplň práce : Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny.

Požadujeme : Výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém.

Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodouZájemci se mohou hlásit : - zasláním životopisu (CV) na e-mail : nabor.

centrum gado.cz;- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 17,00hod.) na čísle 722 364 544 - paní Alena Praus Poznámka : Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se nachází na jiné adrese zaměstnavatele.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost