Manažer/ka obchodního týmu
Frontman
Brno, CZ
před 4 dny
source : Welcome to the Jungle

Pro jakou společnost budete pracovat? Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu.

Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, ale dokážeme i nakopnout marketingové kampaně.

Podstatnou součástí je taky obchodní tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena. Koho vlastně hledáme? Hledáme energickou a ambiciózní osobnost, která zapadne do našeho obchodního týmu a která se chce podílet na něčem, co má skutečný přesah, a to na urychlování růstu českých firem.

Frontman / ka je ten / ta, kdo stojí první v linii. Osobnost sama o sobě, která se nebojí být vidět. Nespokojí se jen tak s něčím.

Očekává, že to, co dává, i dostává prvotřídní servis, spolehlivost a exkluzivitu. Tedy vše, co dnes také požaduje privátní klientela, která má specifické potřeby oproti trhu.

Frontman spojuje velké vize s velkými lidmi. Co bude vaší náplní práce? vedení týmu Frontmanů a zodpovědnost za jeho výsledky,* pravidelné porady a komunikace s obchodním týmem,* nastavování cílů Frontmanů a kontrola jejich dodržování,* pomoc juniorním kolegům ve svěřeném týmu vést složitá obchodní jednání,

 • neustálá práce na sobě samém,* správa klientských dat ve firemní aplikaci.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost