Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)
ŽOLOB družstvo
Praha-Klánovice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Hl.m.Praha Způsob prvního kontaktu : Telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář (každou středu od 13 : 00 -

16 : 00), nebo e-mailem použijte odpovědní formulář Kontaktkní osoba : Pan Soyma Mykhaylo UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Napište SMS nebo email a budeme Vás zpětně kontaktovat a upřesníme s Vámi schůzku, nebo volejte na telefon použijte odpovědní formulář.

E-mail : použijte odpovědní formulář Místo konání schůzky : Švábky 2, Libeň, Praha 8. Předložit rejstřík trestů. Úklidové práce na stavbách, manuální zručnost, práce ve velmi prašném a hlučném prostředí, práce na lešení, nakládaní pytlů s nepořádkem, pozdní večerní práce, znalost ukrajinského jazyka - výhodou, práce v kolektivu.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost