asistent/ka s NJ
MACEK a SYN, s.r.o.
Ratíškovice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Asistent / ka s NJ, člověk, který se chce vypracovat na důležitou pozici. Na této pozici budete pomáhat s kreslením, tvorbou cenových nabídek a přípravou výroby bazénů.

Postupně se budete učit a stávat se na této pozici samostatným.Pokud jste člověk, který ví, že když chce uspět a stát se profesionálem v nějakém oboru musí být trpělivý a musí se tento obor dobře naučit.

Abyste na této pozici byli úspěšní, jediné, co potřebujete je : trpělivost, ochota se učit, vztah k počítání.Znalost němčiny, Autocad nebo jiného projekčního nebo kreslícího softwaru výhodouA co za to dostanete : Jistotu dobré a stabilní práce, kvalitní zaučení, práci mezi profesionály, příjemné pracovní prostředí, spravedlivou odměnu dle dosažených výkonů a uznání od svého okolí.

Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Asistent / ka s NJ na e-mail : kariera macekasyn.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost