Frontend developer - Javascript
Quadient
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czechia
před 3 dny

Do našeho týmu hledáme frontend vývojáře, kteří se chtějí podílet na vývoji našich aplikace Interactive. Jedná se o aplikaci napsanou v Javascriptu / Typescriptu s backendem v Java .

API rozhraní je založeno na SOAP a REST Api popsané pomocí Swagger / Open API.

Práci si zjednodušujeme vývojem interních nástrojů, jako je Bobril (React-like) framework, dostupný i jako opensource, nebo framework pro build a testování, ve kterém využíváme NodeJS .

Produkty lze orchestrovat ve více clustrovém řešení s využitím dockerizace v prostředí AKS (Azure Kubernetes Services). Je možné vyvíjet v OS Linux a Windows .

Na vývoji se podílejí týmy v Hradci Králové, Olomouci a Ostravě . Naše produkty bývají hodnoceny jako nejlepší aplikace svého druhu.

Zákazníci rádi využívají nově vyvinuté funkce a hodnotí je velmi pozitivně. Každý jednotlivec, pracující na tomto produktu, má možnost ovlivnit jeho vývoj.

Pokud se chceš podívat, jak vypadá a co dělá jeden z našich klíčových produktů, na jehož vývoji by ses podílel, zde je video.

Správného kandidáta by mělo především bavit přemýšlet o tom, jaký problém řeší a pro koho je funkcionalita určena. Naše práce vyžaduje schopnost stanovit priority a zajistit vyřešení problému tak, aby byl zákazník spokojený.

Quadient aplikace jsou inovativní, stejně jako lidé, kteří je tvoří. Chuť učit se novým věcem a zkoušet nové trendy v praxi je pro nás tedy velkou hodnotou.

Samozřejmostí pro naše IT pozice je i zvládnutí anglického jazyka , alespoň na úrovni porozumění psanému textu. Jazykové dovednosti je pak možné dále rozvíjet v rámci firemních benefitů.

Můžete se těšit na :

 • Odpovídající platové ohodnocení s bonusy
 • Příjemné a moderní zázemí a slušné jednání, všichni si tu tykáme
 • Sadu nadstandardních benefitů
 • Týmové i firemní akce, na které nezapomenete (až se svět vrátí do normálu)
 • Možnost se dále rozvíjet a růst v rámci společnosti
 • Pracovat můžeš z jedné z kanceláří, ale pokud dáš přednost práci z domova , bude to u nás možné i v době post-covidové.

  Zaujalo Tě to? Přihlaš se a jeden z našich kolegů / kolegyň se s Tebou spojí a proberete spolu detaily.

  Ještě více informací najdeš na :

  LI-KC1

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost